Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Slušalice

GjuroGjuro
Huawei P20 Pro
Jako tih zvuk u slušalicama, kao da su stišane na 50-60%.
Pokušao sam sa drugim slušalicama i nema promjene. Spojio sam slušalice na Samsung i rade odlično.
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Pozdrav @Gjuro,

Jeste li probali provjeriti zvuk u različitim aplikacijama, pozivima? Ima li kakvih promjena ako kojim slučajem slušate glazbu pohranjenu na telefonu ili preko YouTube primjerice?

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • GjuroGjuro
    Dobro je kod telefonskih razgovora ali tiho je dok slušam glazbu pohranjenu na uređaj, preko youtube itd.
    0

Pozdrav @Gjuro,

Možemo vam savjetovati povratak na tvorničke postavke, samo vodite računa o tome da se brišu svi podaci.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • GjuroGjuro
    Vraćen na tvorničke postavke ali problem je i dalje prisutan. Pojačam do pola i ne čuje se ništa, kada pojačam do kraja cuje se kao da je na 50-60% glasnoće. Kada ga pojačavam uopće mi me iskoći upozorenje o opasnosti od oštećenja sluha.. E sad.. Čitam po stranim forumima i našao sam puno istih slučajeva. Izgleda da je zvuk limitiran zbog nekih pravila EU. Ako je tako sutra vam vraćam telefon i želim nazad novce!
    0

Pozdrav @Gjuro,

O kojem je uređaju riječ?

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • GjuroGjuro

P 20 pro

0

Pozdrav @Gjuro,

Smatrate li da uređaj ne radi kako treba ili da je vaš uređaj suviše tih od ostalih, uvijek se možete obratiti servisu u jamstvenom roku. Nažalost, doživljaj glasnoće je subjektivan, pa nam je teško procijeniti jeli problem prisutan ili je riječ o uobičajenoj glasnoći.

Nadamo se uspješnom rješavanju problema.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • GjuroGjuro
    Doživljaj glasnoće je subjektivan ali sve više i više ljudi diljem svijeta se žali na isti problem. Radili su testiranja i zbilja je output tiši za 6 decibela od ostalih telefona. Evo tekst sa drugog foruma.

"I am not sure if anyone has noticed (or I'd rather say, has felt annoyed) by the stock headphones or by the output produced by the regular Jack 3.5 through their Type-C to Jack converter, but I have...
    Personally, I am very demanding when it comes to music, and by choosing a 850-euro phone, this possible "issue" didn't cross my mind before I bought it. It seems like listening to music on this phone, (using headphones of course) comes with pluses and minuses.
    As a Pro feature, the sound is excellent, the lows and highs sound quite good actually, but (there is a big "BUT") the maximum volume is too quiet, compared to other mainstream phones on the market, using mainly Jack interface for the headphones. The maximum volume on this phone, when using headphones is about 70-75% of the maximum volume on other phones (Mi Note Pro, Samsung Galaxy series, IPhone).

I made sure "Dolby atmos" is enabled, I have even tried raising all the EQ parameters (so that the general volume may be increased), I have also tried preamp-ing the sound with apps like Poweramp or Speakerbooster, but they would only sound like forced, and not actually louder, and the result is the same.
    So, my sole question is : what should I do/buy/try in order to get a LOUDER experience when using headphones ?"
    0
    edited Kolovoz 2018

Pozdrav @Gjuro,

Zahvaljujemo na komentaru, svakako ćemo na ovo obratiti pozornost. Međutim, nama se glasnoća slušalica čini sasvim uredu. Kako sam naveo, doživljaj glasnoće je subjektivan, pa nam je teško procijeniti jeli problem prisutan ili je riječ o uobičajenoj glasnoći.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • Tomislav931219Tomislav931219
    Primjetio sam isti problem na svome telefonu imam beats slušalice koje sam platio 1200 kn imam ih već dvije godine i bilo mi je pravo iznenađenje što su dosta glasnije na mom prijašnjem P9 telefonu. P20 Pro me očarao u svakom drugom pogledu jedino me to malo smeta imam i Bluetooth zvučnik i njegova glasnoća je ok Al čim nešto spajaš preko žice koma trebali su malo više poraditi na tome prijenosu kad su već odlučili maknuti 3.5 mm jack
    1
  • Stipe84Stipe84

@Tomislav931219 said:
    Primjetio sam isti problem na svome telefonu imam beats slušalice koje sam platio 1200 kn imam ih već dvije godine i bilo mi je pravo iznenađenje što su dosta glasnije na mom prijašnjem P9 telefonu. P20 Pro me očarao u svakom drugom pogledu jedino me to malo smeta imam i Bluetooth zvučnik i njegova glasnoća je ok Al čim nešto spajaš preko žice koma trebali su malo više poraditi na tome prijenosu kad su već odlučili maknuti 3.5 mm jack

na Mate 20 su riješili taj problem, puno je bolji i glasniji zvuk nego na P20 Pro. Iako mislim da je na Mate 10 Pro bio bolji zvuk nego na P20 Pro. Izgleda da Mate serija ima kvalitetniji zvuk :smile:

0
  • GjuroGjuro
    Dakle sramota. ZVUK JE I DALJE UŽASAN. NIKAD VIŠE HUAWEI
    0

Bok @Gjuro,

Doživljaj glasnoće je subjektivan, pa nam je teško procijeniti jeli problem prisutan ili je riječ o uobičajenoj glasnoći. Svakako, na raspolaganju vam je i naš servis.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0