Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Wifi+

sinishazgbsinishazgb
edited Lipanj 2 Huawei P10
Wifi+ ne ukljucuje wifi, ni nakon update-a.
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @sinishazgb,

Provjerili smo i WiFi+ bi trebao raditi optimalno, tj. uključivati WiFi ili mobilne podatke ovisno o kvaliteti internetske veze.

Jeste li pokušali provjeriti s nekom drugom WiFi mrežom, kako bismo otklonili eventualni problem s mrežom?

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • sinishazgbsinishazgb
    Da, pokusao sam. Cak sam i ponistio mrezne postavke. Jednostavno ne funkcionira.
    0

@sinishazgb, kao nekakvu zadnju opciju jeste li možda probali s resetom uređaja? Naravno, pripazite u tom slučaju na podatke na telefonu jer se svi podaci u tom slučaju brišu.

1
  • sinishazgbsinishazgb
    Reset mi nije neka opcija, iako sam razmisljao o tome. Posebno zato jer sam citao po forumima da reset nije rijesio problem.
    0
    @sinishazgb svakako pokušajte i s resetom. Nadamo se da će opcija raditi kako treba 🙂
    1
  • sinishazgbsinishazgb
    Ni nakon reseta wifi+ ne radi.
    0

@sinishazgb nažalost na našem testnom telefonu nismo u mogućnosti reproducirati problem, stoga ukoliko smatrate da nešto ne radi kako treba molimo vas da se obratite našem servisu.
    Hvala.

0
  • sinishazgbsinishazgb
    Znaci, prije azuriranja na android 9, nisam imao taj problem. I meni pokazuje ona dijagnostika da je wifi ispravan. Ja pretpostavljam da postoji neki bug, a to servis nece rijesiti...
    0

@sinishazgb svakako ćemo dodatno istražiti.

0
  • sinishazgbsinishazgb
    Mozda je bitan podatak da je mobitel kupljen preko Tele2. Posto znam da ne idu azuriranja svim operatorima u isto vrijeme.
    0
  • sinishazgbsinishazgb
    Instalirao sam aplikaciju koja odradi ono sto bi trebao wi-fi+. Aplikacija radi odlicno sto potvrdjuje moju pretpostavku da postoji neki bug u Androidu 9 koji ne dozvoljava da wi-fi+ ima svoju funkciju. Servis mi moze pomoci jedino ako mi daju novi telefon ili ako dode update koji moze rijesiti ovaj problem.
    0

@sinishazgb hvala na opaskama. Svakako smo ovo uputili na provjeru, međutim, mi nažalost nismo bili u mogućnosti reproducirati ovaj problem na našem uređaju.

0
  • Kesa86Kesa86
    Trenutno koristim p20pro, Android 9, prije njega imao Mate 10 Android 8. P20 pro, koji je jači model, ne radi mu WiFi+kako treba, odnosno spoji se na pristupnu točku kad je u blizini ali kad ideš dalje, WiFi se ne isključi. Također Bluetooth, ne spaja se automatski na Samsung smart watch, uvijek treba ručno. Zašto? Na Mate 10 nikad takvih problema, sve je radilo besprijekorno.
    0

@Kesa86 za rješavanje problema Bluetooth povezivanja s drugim uređajima, pokušajte s uklanjanjem uređaja i ponovnim povezivanjem. Nadamo se da ovo može pomoći :smile:
    Nažalost, problem s povezivanjem često nije jednoznačan :disappointed:

0