Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Problem prevelike ekspozicije pri fotografiranju p30pro

Pave90Pave90
Huawei P30 Pro
Nakon što sam prošli tjedan dobio novi update na 9.1.0.153 verziju, kamera pri fotografiranju je dobila nekakav ocigledan bug, dolazi do problema sa prevelikom ekspozicijom i slike ispadaju blijede, presvijetle i bez boja, pri korištenju video kamere nemam tih problema. Molim pomoć!
U prilogu šaljem link na video snimak ekrana. Postoji li kakav način za vratiti se na staru verziju emui sustava.
https://photos.app.goo.gl/ugzSgwpV9AU83fV79
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Pave90,

Povratak na staru verziju softvera nažalost nije moguć. Iz više razloga, posebice sigurnosnih, pa ova opcija nije na raspolaganju.
    Što se tiče fotoaparata, pokušajte napraviti povratak postavki fotoaparata na tvorničke postavke. Možda resetiranje postavki fotoaparata bude rješenje za navedeni problem :wink:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • Pave90Pave90
    Pozdrav, sve sam to već napravio, od resetiranja postavki fotoaparata, do vraćanja na tvorničke postavke cijelog mobitela. Ništa ne pomaže. Što mi predlažete?
    0

@Pave90 javljam li vam se problem u svakoj situaciji li samo u određenima? Pokušajte snimiti fotografiju u zatvorenom prostoru ili na otvorenom i provjeriti javlja li vam se uvijek isti problem.

0
  • Pave90Pave90
    Problem se javlja na otvorenom prostoru, gdje god ima dnevnog svijetla, bilo suncano il oblacno vrijeme, dolazi do ludovanja sa overexposureom.
    U zatvorenom prostoru nisam imao te probleme.
    0
  • Pave90Pave90

Izgleda da nisam jedini koji ima ovaj problem. Ne znam dali da pošaljem uređaj na servis ili se ovo može riješiti možda s nekim updateom.
    0
    edited Svibanj 17

Dragi @Pave90, molim pokušajte još jednom provjeriti postavke kamere i napraviti tvornički reset uređaja. Ako se i dalje javlja problem ekspozicije, savjetujemo vam da se obratite našem servisom centru.

0
  • Pave90Pave90
    Pozdrav, vidim da ste editirali odgovor.
    Nadao sam se da ce nešto biti učinjeno po tom pitanju. Što se ažuriranja softwarea tiče.
    Učinio sam sve od tvorničkog reseta do brisanja podmemorije kamere. Ništa ne pomaže.
    Pričao sam i sa ovlaštenim servisom, rekao mi je da mi nemože pomoć, nego da čekam slijedeći update, pa ako se ništa ne popravi da šaljem uređaj na servis.
    Jako mi je žao zbog toga i dosta sam iznerviran sa činjenicom da ovako skupi mobitel kojeg sam kupio isključivo radi kamere, upravo ima problema sa tom takozvanom najboljom kamerom.
    Molim vas postoji li mogućnost zamjene uređaja za ispravni model?
    S poštovanjem
    Pavao
    0
    edited Svibanj 22

@Pave90 svakako vam preporučamo slanje telefona u ovlašteni servis. Servis će pregledati telefon te možete biti sigurni kako će vam biti isporučen potpuno ispravan telefon.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

0
  • Legia1911Legia1911
    @Pave90 flešuj telefon na prijašnju verziju, nešto ti se pomutilo u softveru
    0
  • Pave90Pave90
    @Legia1911 jel mozes preporucit neki how to video ili web na kojem je objasnjenjo flešavanje. U Splitu sam, pa dok pošaljem mobitel u Zg dok ga pogledaju, vrate, proc ce sigurno 7 dana.
    Hvala
    0
  • Pave90Pave90
    Pa možda bolje ic uradi sam tehnikom :)
    0
  • Legia1911Legia1911
  • Pave90Pave90
    Da da mislia sam da ce bit nesto jednostavnije, nista cekat cu novi updejt a ako ne sredi se ni s tim ide u ovlasteni servis.
    1
  • rodjoorodjoo

Moj nema problema, ali srecom naletio sam na ovu informaciju prije nego mi je uredjaj isporucen pa sam odlucio da ne azuriram software za sada.. trenutno sam na 9.1.0.124, a koliko sam po forumima uspio pronaci, problem sa overexposanjem je prisutan i na 9.1.0.140 i na 9.1.0.153

1
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.