Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Mrlja na ekranu

Miro2005Miro2005
Huawei P20
Pojavila se mrlja na sredini ekrana u donjem dijelu mala oblika kao mali crv i vidi se na bijeloj podlozi.Nije izgrebano nego u ekranu.Sta bi to moglo biti?
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Miro2005,

Priložena fotografija je pretpostavljamo softverska snimka zaslona, pa ako možete svakako priložiti i fotografiju zaslona pomoću fotoaparata :wink:

Spomenuta mrlja, je li postojana uvijek i u svakoj radnji ili samo u dređenim situacijama?

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • Miro2005Miro2005
    A nemam sa cim uslikati ali je takva kako se vidi na snimci zaslona,naime kupuo sam aparat u 7mj prosle god i nisam imao nikakvih problema sa njim osim sto mi je sa vremenom baterija slabo drzala.Rekli ste da ga vratim na tvornicke postavke sto sam jucer i uradio.Nakon toga se pojavila mrlja i stalno je prisutna na svjetlim podlogama,samo ako je skroz crna pozadina ne vidi se
    0

@Miro2005 nismo baš u mogućnosti uočiti spomenutu mrlju na priloženoj fotografiji. Kako ne uočavamo spomenutu mrlju teško nam je sada komentirati u čemu je problem.
    Naime, ako je mrlja prisutna na snimci zaslona (softverski načinjen snimak zaslona), onda to nema veze sa fizičkim oštećenjem ili problemom sa zaslonom, nego eventualno sa softverskom poteškoćom, međutim moguće je da je kod vas ipak riječ o hardverskom problemu jer ako pokušate otvoriti fotografiju koju ste priložili nekim drugim uređajem, primjerice na računalu, mrlju nećete vidjeti.
    Svakako provjerite je li riječ o hardverskom problemu.

0
  • Miro2005Miro2005
    Da,tek kada sam povecao snimku zaslona vidim da na snimci nema mrlje,meni je mrlja pa sam mislio da se vidi.uslikat cu pa se javim
    0
  • Miro2005Miro2005
    Slabo se vidi los fotoaparat sali sam stavio u krug da bolje uocite,meni je stvarno iritantna nadam se da se nece siriti
    0
  • Miro2005Miro2005
    Nece mi ucita
    0
  • Miro2005Miro2005
    Evo nekako je ali je slaba vidljivost
    0
  • dalmatinacdalmatinac
    I meni na P20 isto ima svjetla točkica promjera 2 mm.Nalazi se na donjem djelu ekrana i vidjiva je na svjetlim pozadinama kao kod tebe..Mob je star godinu dana a mrlja se pojavila kad je mob ima dva miseca.Huawei forum dali garancija pokriva kvar ekrana??
    1
  • Miro2005Miro2005
    Ja se bojim da se ne prosiri,ali mislim da ima veze sa vracanjem telefona na tvornicke postavke
    0
  • dalmatinacdalmatinac
    Kod mene nema veze sa vraćanje na tvorničke postavke,,restarta sam ga par puta i uvik isto.Mrlja se ne širi uvik je iste veličine,,znači mrlja se pojavila prije 10 miseci i uvik je ista.
    0
  • dalmatinacdalmatinac
    Nalazi se na mistu di sam označija narandžastom bojom i promjera ja cxa 2 mm
    0
  • Miro2005Miro2005
    edited Svibanj 6
    Znaci skoro na istom mjestu gdje i meni,meni oko cm desno.To je znaci tvornicka greska a telefon nije bas jeftin da bi se takve gluposti desavale
    0
  • dalmatinacdalmatinac
    Da vjerovatno tvornicka greska,,citao sam i po drugim forumima i dosta se ljudi zalilo na ovaj slucaj.Stoga Huawei bi trebao rjesit ovaj nas problem..
    0

@Miro2005 i @dalmatinac, ukoliko smatrate da vaši telefoni imaju određeni nedostatak svakako vam savjetujemo obratiti se i našem servisu :smile:

0
  • Miro2005Miro2005
    @Huawei Forum sta vi mislite da je problem zbog kojeg se mrlje pojavljuju,da li ste imali takve probleme do sada
    0

@Miro2005 nije nam poznat ovaj problem te zaista teško nam je prosuditi o čemu se radi preko fotografija. Međutim, u svakom trenutku na raspolaganju vam je naš servis koji može provjeriti o čemu je riječ :smile:

0