Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

EMUI 9.1

BosanceroBosancero
Ostalo

Uskoro na Mate 20 te na brojnim drugim telefonima. Zanimaju me razlike izmedju EMUI 9.0 I 9.1.
https://preporucamo.com/huawei-priprema-emui-9-1-za-49-mobitela/2019/04/21/

1

Komentari

• SuperHikSuperHik

Dobit ćemo ga na p20 pro za jedno 5, 6 mjeseci 😂😂😂

0
  • BosanceroBosancero

Evo. Makar nas uglavnom zaobilaze. https://consumer.huawei.com/hr/support/fut/

1
  • Huawei ForumHuawei Forum

Pozdrav svima, čim budemo imali službeno potvrđene informacije za EMUI 9.1 za naše tržište - javljamo se sa svim podrobnijim informacijama :smile:

2
  • tektakotektako

evo za sve koji se žale na mate 20 :smiley: možda 9.1 bude riješenje, no moj i dalje radi kao vurica

1
  • Miro2005Miro2005

Da li ce p20 imati sve sto nudi 9.1 od nadogradnji, hoce li donijeti kakvo poboljsanje baterije?

0

@Miro2005 kako još nemamo službeno potvrđenih informacija oko EMUI 9.1 nismo u mogućnosti dati odgovor :smile:

1
  • Miro2005Miro2005

Ok, strpljen spasen

1
  • SenćiSenći
    Ne vidim na ovome spisku nadogradnju za mate 20 lite?
    0
    Bok @Senći,

Na listi su telefoni za koje imamo službenu potvrdu za nadogradnju.
    0
  • NicK17NicK17
    edited Lipanj 7
    Da malo "razbijem" tehnokratske odgovore. Uglavnom uskoro stiže EMUI 9.1 i na Mate 20 Lite. Prema globalnim informacijama možda čak kroz ovaj mjesec ili najkasnije u 7. mjesecu, tako da nema brige. 😉
    A ako je nekome hitno rado mijenjam svoj P20 Lite sa EMUI-em 9.1 za Mate 20 Lite. 😂😁
    0
  • DanchibaldDanchibald
    edited Lipanj 8
    @NicK17 sto je P20 lite vec dobio 9.1? A cuo sam da je dobio i podrsku za ViLTE s jednom nadogradnjom...
    0
  • NicK17NicK17
    Je, dobio je prije nekoliko dana. 😉
    Za sada nisam primijetio opciju za ViLTE, samo ima VoLTE i VoWiFi a to je imao i na zadnjoj verziji EMUI-a 8.🤔
    0
  • DanchibaldDanchibald
    @NicK17 za ViLTE mora operater pustiti uslugu u pogon a jos nije niti jedan...
    0
  • NicK17NicK17
    Da znam, no svejedno mislim da bi to softverski trebalo biti vidljivo odnosno dostupno za uključivanje u samom uređaju, a sada je druga stvar što to kod nas ne bi radilo, npr. tako mi je bilo i sa VoWiFi i VoLTE dok nisam uključio opciju kod operatera.
    0
  • DanchibaldDanchibald
    edited Lipanj 10

@NicK17 probaj utipkati kod ##84583## pa se možda pojavi u izborniku (iz nekog razloga makne "zvjezdice" ispred ljestvi kad postam komentar... mora biti zvjezdicaljestvezvjezdicaljestve84583ljestvezvjezdicaljestvezvjezdica)

1
  • NicK17NicK17
    edited Lipanj 10
    Upravo probao i izbacuje mi poruku "problem sa vezom ili ne važeći MMI kod", tako da izgleda ne radi.
    EDIT:
    Sada mi je prihvatio kod ali nažalost ništa se nije pojavilo u izborniku.
    0
  • DanchibaldDanchibald
    @NicK17 onda niti nece dok operater ne pusti uslugu
    0
  • NicK17NicK17
    Izgleda da je tako, onda nam preostaje čekanje. 👍🏻
    0
  • TheBanTheBan
    Huawei je omogućio i nadogradnju nekih starijih uređaja, isporučenih s EMUI 8 / Android 8, na EMUI 9.1 / Android 9.

Jučer sam nadogradio svoj P20 Lite - isplatilo se!

Kao prvo je potrebno omogućiti opciju nadogradnje, a za to treba imati instaliran HiCare (dolazi standardno, a ako ste ga izbrisali možete ga ponovo instalirati).

U HiCare provjerite opciju Update - ako vaš mobitel podržava nadogradnju na 9-ku, tamo će postojati ta opcija, pa ju odaberite.

Nadogradnja ne utiče na vaše podatke i postavke.

Nakon nadogradnje sustav je osjetno brži, a ima i zanimljivih novih funkcija.
    1
  • DanchibaldDanchibald

@TheBan samo P20 Lite je i dobio nadogradnju na 9.1... ostali iz P20 serije još nisu i tek je službeno pušteno u Kini...

Iako ima novosti i za ostatak svijeta:
    "Exclusive from Huawei: EMUI 9.1 will release for the Huawei P20 Pro in Q1-Q2 of July 2019, pushing firstly into Singapore."

0