Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Huawei P10 nadogradnja EMUI 9

vlad0vlad0
Huawei P10

Pozdrav!zanima me kada ce nadogradnja na EMUI 9 za navedeni uredaj na t-mobile mrezi, A1 i Tele 2 su pustili prije 2 tjedna.

1

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    edited Travanj 9

Bok @vlad0,

Ažuriranja na Android 9, kao i očekivane datume možeš pogledati ovdje https://huaweiforum.hr/discussion/comment/779

Za Huawei P10 ažurirnaja kreću krajem travnja :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • vlad0vlad0

Dali je moguće da su nadogradnju dobili uređaji koji su na A1 i Tele2 mreži, tako bar tvrde korisnici tih mreža? Zašto t-mobileu u tom slučaju toliko treba?

0

@vlad0 ažuriranja tek kreću tako da vas molimo za malo strpljenja 😉

2
  • vlad0vlad0
    Jel ima nekoga da je dobio nadogradnju na t-mobile mrezi?vec mjesec i pol dana cekam na emui 9 otkako je sluzbeno izasao.
    0
  • abtabt

Nije niti meni stigao, u Tele 2 kupljen mob, tvornički je otključan. Trenutno se koristi u BiH. Koliko čitam po stranim forumima update neće tako skoro, još koji mjesec.

0
  • vlad0vlad0

Problem sa nadogradnjom je generalan, dobar dio korisnika će zasigurno Huawei zbog ovoga izgubiti, vrlo lako i mene među njima.
    Svi komentari tipa da budemo strpljivi su suvišni, radi se o tehnologiji koja se brzo razvija i još brže zastarijeva tako da čekanje na novi softver 2 ili više mjeseca je bespredmetno raspravljati pogotovo što je obećano drugačije.
    Počinju se otkrivati informacije o Androidu 10 a mi još na 8. Smiješno.
    Evo i dokaza da nisam jedini nezadovoljan:
    https://www.huaweicentral.com/dear-huawei-there-are-many-smartphone-users-still-waiting-for-the-emui-9-update/

0
  • abtabt

Izgleda ništa od updatea na 9.0 za P10, a mislio sam kupiti P30, ali zbog ovakvog kašnjenja nadogradnji mislim nazad na samsung. Kod njih bar ako najave update za 23.4. i puste ga tada. Nije mi jasno kako proizvođač veličine Huawei-a nije u stanju u jednom danu napraviti update za Hrvatsku.

0
  • vlad0vlad0
    Sad da kazu da ce P10 dobiti nadogradnju na Android 10 mislim da mi Huawei vise nebi bio izbor kod kupovine sljedeceg mobitela. Za koji dan ce biti 2 mjeseca od kad je sluzbeno izdan EMUI 9 za P10,ovo nisam ocekivao od njih.
    0

@abt ažuriranja nažalost zbog obima uređaja i tržišta ne kreću u isto vrijeme i mogu potrajati i više od mjesec dana.

0
  • vlad0vlad0
    @huawei forum.
    Mene zanima od kojeg datuma računaš mjesec i više dana?službeno je EMUI 9 izašao u ožujku, negdje oko 20-og.
    A vi ste naveli da kod nas stiže 23.4. od kojeg datuma da ja računam?
    0

@vlad0 za naše tržište potvrđen datum početka distribucije nove verzije Androida je 23. travnja. Od toga datuma na dalje započela je distribucija koja može potrajati i dulje od mjesec dana. Nadamo se da će te ubrzo primiti nadogradnju :smile:

0
  • abtabt

@vlad0 Jesi li dobio update, kod mene još nije stigao.

0
  • vlad0vlad0
    Ma kakav update,vidis da Huawei ima drugih problema.tek sad ko zna kad ce doci. :p
    0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.