Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

P10 lite

Gogi76Gogi76
Huawei P10 lite
Na korištenju imam dva uređaja p10 lite. Na jednom mi je došla nadogradnja na 8.0 a na drugom nije pa me zanima zašto. I još me zanima da li će biti ta ista nadogradnja na modelu p9 i kada
1

Komentari

• dubaczdubacz
    Pozdrav. I mene zanima isti odgovor. Uređaj na koji sam dobio Oreo je WAS-LX1(WAS-LX1 8.0.0.361(C432) single SIM, kupljen u Vipu, a uređaj na kojem još uvijek čekam nadogradnju je WAS-LX1C432B210 Dual SIM, kupljen u Elipsu.
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum
    edited Kolovoz 2018

Pozdrav @Gogi76 i @dubacz,

Nadogradnje ne stižu na sve uređaje u istom trenutku. Proces ažuriranja može potrajati i više od mjeseca dok ne bude dostupan za sve uređaje koji bi ga trebali primiti. Stoga, možemo vas zamoliti za još malo strpljenja, a ako do kraja mjeseca ne stigne ažuriranje, javite nam se pa sve provjerimo :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

3
  • Gogi76Gogi76

Hvala na odgovoru. Još me zanima za uređaj p9, da li je predviđen za ovu nadogradnju.

0

Pozdrav @Gogi76,

Ažuriranje za P9 na Oreo trenutno nije u planu.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • Dario222Dario222
    Pozdrav imam pitanje da li je u planu uopce emui 9 za huawei p10 lite
    0
    Bok @Dario222, trenutačno nemamo službenih informacija po tom pitanju.
    1
  • Dario222Dario222
    Pozdrav vidio sam maloprije obavijest kako ce huawei dodati emui 9 podrsku na starije uredaje nalaze se mate 10,mate 10 lite, p20, p20 lite i nova 3 pa da li mozete vi kako predloziti da se i na p10 lite ako je ikako moguce
    0
    Bok @Dario222,

Svakako 😊 Huawei uvijek prati želje i potrebe korisnika.
    1
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.