Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

2 pitanja!

dgomdgom
Huawei P10 lite
Pozdrav!
Molim za odgovore ako itko zna 🙏

1. Zanima je li moguće negdje ponovno vratiti opciju koja omogućava pregled notifikacija povlačenjem padajuceg izbornika dok je mobitel zaključan ?
Pokusavam prstom otvoriti ali ne ide?

2. Obavijesti na zakljucanom zaslonu mogle su se prije vidjeti u potpunosti samim dodirom na poruku, a sada je potrebno otključavanje zaslona koje vodi direktno u poruku.

Ima li rjesenja ili je to dio updatea
Hvala 😁
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Pozdrav @dgom,

Probajte ovako: kliknite na Postavke, potom na Aplikacije i obavijesti, zatim na Aplikacije te u spisku aplikacija kliknite na aplikaciju čije biste obavijesti htjeli vidjeti. Kliknite potom na Obavijesti, a potom na Obavijesti na zaključanom zaslonu označite s Prikaži.

Nakon toga, trebali biste vidjeti obavijesti na zaključanom zaslonu.

Javite jeste li dobili traženo.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • dgomdgom
    Hvala na odgovoru. Nazalost ni dalje ne radi! :/ :/
    0

Pozdrav @dgom,

Možemo vam preporučiti povratak na tvorničke postavke telefona. Vodite samo računa o tome da se ovim postupkom brišu svi podaci s uređaja.

Nadamo se da će ovim postupkom sve raditi kako treba.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • Dario222Dario222
    Pozdrav imam pitanje u vezi ove aplikacije da li se ona treba redovno koristiti optimizirati uredaj ili je ne treba koristiti posto pise tamo kao automatsko ciscenje i to, sad dal ju treba koristiti ili ne mozete li mi reci
    0

@Dario222 aplikacija može sve automatski raditi tako da ako nemate potrebe za njenim češćim korištenjem, možete ju ostaviti da sama sve odradi :smile:

0
  • Dario222Dario222
    Oke hvala vam
    Jos sam skuzio da obavijesti jako kasne npr obavijesti od trg playa za azuriranja kasne jako tako i za azuriranje sistema
    Ja udem u trg play vidim da ima azuriranja aplikacija a nije me uopce obavijestilo o tome da li se mmoze to kako popraviti ili
    0
    @Dario222, ažuriranja se provjeravaju često isključivo kada ste povezani na WiFi mrežu, tako da to može utjecati na obavijesti 😉
    0
  • Dario222Dario222
    Da li imate kakve vijesti u vezi nadogradnje p10 lite na emui 9
    Da znam ocu ga prodavat uskoro ili ne 😁
    0
    @Dario222 nažalost nemamo službenih informacija oko ovog ažuriranja 😕
    1
  • Dario222Dario222
    Pozz cuo sam da ove zakrpe koji daje google skoro svaki mjesec za nadogradnju je li to istina posto ja nisam dobio vec 5 mjeseci azuriranje neko
    A govori se kako googke svaki mjesec daje zakrpe
    ??
    0

@Dario222 nemamo takvih saznanja :smile:
    Što se tiče ažurirnaja, budite bez brige, kada ih bude zasigurno će te ih primiti na vaš telefon :wink:
    Ažuriranja ponekad ne dolaze u isto vrijeme svim korisnicima, no neka vas to ne zbunjuje.

0